Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Bogatynia

Nasze biuro podatkowe można znaleźć w Bogatyni. Jeśli pracowaliście do tej pory w Norwegii i chcecie zwrotu podatku to my oczywiście Wam w tym pomożemy. Zatrudniamy osoby, które bardzo dobrze wiedzą jak działa norweskie prawo, a zatem wybierzemy stosowne dokumenty i wypełnimy je tak żeby urzędy nie robiły żadnych problemów. Zwrot podatku Norwegia należy się każdej osobie, która przez kilka miesięcy tam w legalny sposób pracowała. Zapraszamy do Bogatyni, a wtedy powiemy Wam wszystko. Odpowiemy przy okazji na wszystkie pytania i wątpliwości. Właśnie od tego jesteśmy żeby pomagać i dawać z siebie wszystko. Biuro podatkowe Bogatynia to jedna z wielu filii, jakie mamy w całym kraju. Nasza firma cały czas się rozwija, ale we wszystkich firmach zatrudniamy tylko specjalistów z prawa podatkowego. To, dlatego nasze usługi są wybierane przez tak dużą grupę klientów. Klienci chcą być pewni, że dokumenty są dobrze wypełnione, a my im dajemy na nasze usługi gwarancje. Przyjdźcie, sprawdźcie i się przekonajcie sami.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty