Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Braniewo

Rozliczenie zwrotu podatku nadpłaconego w Norwegii lepiej zlecać takim specjalistom jak my. Nasze biuro podatkowe możecie znaleźć w Braniewie i właśnie tam wszystkim dzisiaj zapraszamy. Udzielamy darmowych konsultacji z dziedziny prawa podatkowego, jakie ma Norwegia. Wiemy, że wiele osób interesuje się tym tematem, dlatego na terenie Braniewa otworzyliśmy jedną z filii. Nasze usługi zawsze są na bardzo wysokim poziomie, dlatego jeśli zależy Wam na szybkim wypełnieniu dokumentów to wybierzecie właśnie nas. W naszym biurze podatkowym Braniewo czekają wybitni księgowi, którzy będą wiedzieli jak rozliczyć Wasz podatek. Dowiecie się przy okazji na jak dużą kwotę możecie liczyć. To wszystko odbywa się bardzo szybko, dlatego klienci są tak bardzo zadowoleni z naszych usług. Na dzień dzisiejszy możemy się pochwalić tysiącami zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Odwiedzając nas możecie się przekonać, że rozliczenie zwrotu podatku nie musi wiązać się z niepotrzebnym stresem. Można to zrobić na spokojnie.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty