Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Brzesko

Mieszkańcy Brzeska, którzy pracowali w Norwegii proszeni są o skontaktowanie się z naszym biurem podatkowym. Czy wiecie, że możecie starać się o zwrot podatku Norwegia? Jeśli właśnie się o tym dowiedzieliście to zapraszamy do nas, a my Wam pomożemy. Jesteśmy już w Brzesku i są tam nasi specjaliści z prawa podatkowego. To osoby kompetentne, które szkolą się z prawa podatkowego międzynarodowego. Dla nich wypełniania wniosków o zwrot podatku to nic trudnego. Robią to każdego dnia w biurze podatkowym Brzesko, bo tutaj przychodzi mnóstwo osób. Te osoby mają większe i mniejsze naliczenia zwrotu podatku, ale każda kwota przecież cieszy, dlatego warto byłoby się postarać zrobić wyliczenie już teraz. Udzielamy darmowych konsultacji, a zatem będziecie mogli się dowiedzieć, z jakimi papierami do nasz przyjść. Wtedy wypełnienie dokumentów będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze. Zaufało nam wiele osób, które dzisiaj się cieszą z odzyskanego zwrotu podatku. To są pieniądze, które im się należały, ale tylko my byliśmy w stanie je odzyskać.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty