Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Częstochowa

Jeżeli pracowaliście w ubiegłym roku w Norwegii i nie odzyskaliście jeszcze podatku to już najwyższa pora. Nie chcecie przecież żeby Wam to przepadło? To, dlatego w Częstochowie odtworzyliśmy swoje biuro podatkowego. Chcemy być jak najbliżej osób, które chcą z naszych usług korzystać. Na terenie Częstochowy jesteśmy jedyną taką dużą firmą, która ma tak dobrze przygotowaną ofertę. To wszystko robimy dzięki naszej dobrze wyszkolonej kadrze. To osoby z wiedzą pozwalającą na zwrot podatku Norwegia zgodnie z obowiązującymi w kraju przepisami. Na tym trzeba się bardzo dobrze znać, bo inaczej nie ma najmniejszych szans żeby się tym zajmować. Zapraszamy do biura podatkowego Częstochowa, a znajdziecie u nas taką ofertę, jaka będzie bardzo dobrze dopasowana do wszystkich Waszych potrzeb. Zaczniemy działać od razu, kiedy do nas przyjdziecie, bo my nie lubimy marnować czasu. Chcemy żeby wyliczenia związane ze zwrotem podatku były wykonane bardzo szybko i bardzo sprawnie, a wtedy szybko pieniądze trafią na konto klienta.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty