Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Dębica

Pieniądze ze zwrotu podatku są na wyciągniecie ręki. Do ich otrzymania potrzebne są stosowne dokumenty i tutaj my wkraczamy do akcji. Prowadzimy nasze biuro podatkowe w Dębicy. Mamy tam swoją siedzibę i jesteśmy w stanie przyjmować wielu klientów dziennie. Nie trzeba się nawet umawiać tylko od razu do nas przychodzić. Każdy będzie zadowolony, że zdecydował się na takie rozwiązanie, bo sam nie będzie wiedział jak wypełnić wnioski i zwrot podatku zapłaconego poza granicami kraju. Najczęściej krajem, z którym zgłaszają się do nas klienci jest Norwegia, ale, mimo że to kraj spoza UE to my wiemy jak sporządzić wszystkie dokumenty. Nasi urzędnicy pracują w biurze w Dębicy mają na tyle szeroką wiedzę, że nic nie jest w stanie ich zaskoczyć i im przeszkodzić. Wybierzcie nasze biuro podatkowe Dębica, a sami się przekonacie jak w miłej atmosferze można wypełnić te wszystkie dokumenty, których tak się baliście i nie chcieliście nawet ruszać. Trzeba pomagać osobom, które tej pomocy potrzebują i my właśnie tak działamy.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty