Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Działdowo

Nasi księgowi dotarli właśnie do miejscowości Działkowo. Oferujemy tym samym możliwość uzyskania zwrotu z podatku za pracę w Norwegii. Działamy w profesjonalny sposób zgodnie z obowiązującymi zasadami podatkowymi na terenie Norwegii. Jeśli szukacie naszego biura podatkowego w Działdowie to dobrze się rozejrzycie albo zapytajcie znajomych. My jesteśmy znani w mieście, ponieważ zajmowaliśmy się tysiącami podobnym spraw do Waszej. Nie znajdziecie lepszego rozwiązania na zwrot podatku Norwegia jak właśnie my. Cieszymy się, że mając tak dobrą ofertę trafiamy w potrzeby tysięcy osób. Od dzisiaj zwrot podatku nie będzie Wam się źle kojarzył. Możecie wszystkie dokumenty wypełnić o wiele szybciej i przyjemniej. Na terenie Działdowa pomożemy Wam ze wszystkim. Mamy kompleksowe usługi, których nikt inny nie będzie w stanie przebić. U nas wygląda to tak, że klient przychodzi my na miejscu przy nim wypełniamy wszystkie dokumenty, klient sprawdza i jeśli wszystkie dane się zgadzają to składa swój podpis, później dokumenty są wysyłane dalej.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty