Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Giżycko

Giżycko to piękne miasto, do którego właśnie zawitało nasze biuro podatkowego. Mieliśmy do tej pory bardzo dużo sygnałów z tego miasta, że ludzie szukają pomocy przy zwrocie podatku za pracę w Norwegii. Postanowiliśmy dać wszystkim dokładnie to, czego szukają i oto jesteśmy. Bez problemów znajdziecie nas na terenie Giżycka, bo jesteśmy najbardziej znaną i lubianą firmą podatkową. Rozliczamy osoby pracujące, na co dzień w Norwegii, wiemy jak to zrobić i znamy się na prawie podatkowym, jakie ma Norwegia. Więcej nie trzeba żeby uzyskać zwrot z podatku i my o tym dobrze wiemy. Dokumenty, jakie wypełniamy w imieniu klienta od razu są wysyłane do urzędu. To przyspiesza rozpatrywanie wniosków i wysyłanie pieniędzy na konto. Jeśli jesteście mieszkańcami Giżycka to zapraszamy do nas. Porozmawiamy sobie, uzgodnimy szczegóły i na pewno będziecie z naszego spotkania bardzo zadowoleni. Skontaktujcie się z nami i przekonajcie się, że odzyskiwaniem podatku za pracę poza granicami kraju wcale nie musi być stresujące.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty