Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Jastrzębie Zdrój

Zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszej fachowej pomocy w rozliczeniach podatku uzyskanego za pracę poza granicami Polski. Filia naszego biura działa już w Jastrzębiu Zdroju, dlatego możecie nas odwiedzić i sprawdzić jak nasza praca wygląda. Ofertę kierujemy do osób, których miejscem pracy jest Norwegia. Znamy bardzo dobrze prawo podatkowe, które obowiązuje na terenie tego kraju, dlatego jesteśmy w stanie bardzo szybko dostosować ofertę do potrzeb naszych klientów. Nasze biuro podatkowe działające na terenie Jastrzębia Zdroju cały czas się rozrasta. Mamy coraz większe doświadczenie, które przekłada się na wysoki poziom usług. Dla naszych księgowych pracujących w biurze podatkowym Jastrzębie Zdrój rozliczenia o zwrot podatku to codzienna praca. Bardzo dużo osób pracuje dzisiaj poza granicami kraju, ale my staramy się im szybko i bardzo skutecznie pomagać. Im szybciej uda się wypełnić dokumenty tym szybciej można liczyć na zwrot pieniędzy. Nie znajdą Państwo lepszej oferty biura podatkowego niż nasza.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty