Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Kędzierzyn Koźle

Nasza firma działa na terenie całego kraju i w imieniu klientów odzyskuje podatek nadpłacony w Norwegii. Działamy od dzisiaj również na terenie Kędzierzyna-Koźla. Osoby, które mieszkają w Kędzierzynie-Koźlu mogą już teraz wybrać się osobiście do naszego biura i sprawdzić, jaką ofertę dla nich przygotowaliśmy. Wybierając nasze biuro otrzymacie bardzo szybko zwrot podatku Norwegia, a właśnie taki jest cel. Nasi specjaliści od podatków są w stanie bardzo szybko zrobić wszystkie wyliczenia. Dla nich żadna sprawa nie jest trudna do rozwiązania, a to wszystko, dlatego że znają bardzo dobrze prawo podatkowego obowiązujące w Europie. Mając tak dużą wiedzę można prowadzić biuro podatkowe Kędzierzyn-Koźle i robić to naprawdę bardzo, ale to bardzo dobrze. Właśnie tak wygląda pełen profesjonalizm, na którym zależy klientom. Wystarczy skontaktować się z nami już teraz, a my udzielimy Wam wskazówek i to całkowicie za darmo. Jesteśmy najlepsi w naszej profesji i zapraszamy do nas żebyście mogli się sami o tym przekonać.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty