Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Kołobrzeg

Będąc w Kołobrzegu możecie odwiedzić nasze biuro podatkowego. Te osoby, które pracowały w ubiegłym roku podatkowym w Norwegii zapraszamy do nas. Nasza firma oferuje zwrot podatku Norwegia bardzo szybko i bardzo sprawnie. Wszystko robimy zgodnie z prawem, jakie obowiązuje w Norwegii. Cieszymy się, że możemy pomagać w Kołobrzegu tak dużej grupie osób. Wiemy jak to robić i zatrudniamy do tego ludzi, którzy mają bardzo duże doświadczenie. Takie połączenie daje niesamowite efekty, z których zadowoleni są nasi klienci. Rozliczenia z podatku nie muszą wiązać się ze stresem. My to udowadniamy, dlatego mamy tak wielu klientów. Wybierając nasze biuro podatkowe Kołobrzeg będziecie bardzo zadowoleni. Przygotujemy dokumenty, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczymy i będziemy mogli przystąpić do wypleniania i wysyłania wniosków. Im wcześniej się uda nam to zrobić tym wcześniej pieniądze trafią na konto klienta. Wybierzecie nasze biuro rachunkowe, a zobaczycie jak szybko można wyliczyć zwrot podatku dochodowego.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty