Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Kostrzyn nad Odrą

Dla osób, które mieszkają w Kostrzynie nad Odrą, ale pracowały między innymi w Norwegii mamy propozycje. Zgłoście się do naszego biura podatkowe Kostrzyn nad Odrą, a my przygotujemy dla Was dokument uprawniające do zwrotu podatku. Tak, to jest możliwe i my się na tym znamy. Płacąc podatki w Norwegii możecie je dzisiaj odzyskać. Nie powiemy jak ile Norwegia Wam zwróci, bo to wszystko wyjdzie podczas robienia wyliczenia. Przekonacie się wtedy, że warto było do nas przyjść. Wielu mieszkańców Kostrzyna nad Odrą jedzie do pracy poza granice kraju. Po powrocie od razu zwracają się do nas, bo wiedzą, że tylko nasze profesjonalne biuro podatkowe jest w stanie im pomóc. Nasi prawnicy angażują się bardzo mocno w pomoc, dlatego są z tego bardzo dobre efekty. Skoro należą Wam się pieniądze to trzeba się o nie postarać. My wiemy, że samodzielnie wypełnianie formularzy nie jest łatwe, dlatego robimy to szybciej i lepiej. Zaufało nam wiele osób, które dzisiaj cieszą się ze zwrotu podatku z pracy poza granicami kraju.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty