Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Krasnystaw

Nasze biuro podatkowe zajmuje się rozliczaniem podatków za pracę za granicą. Klienci, którzy pracowali w takim kraju jak Norwegia mogą ubiegać się o wzrost podatku. Kwota zwrotu podatku będzie zależna od tego ile czasu klient pracował na miejscu i ile zarabiał. Dla każdego klienta mamy czas w naszym biurze w Krasnystawie i dlatego już teraz wszystkich zapraszamy. Wiemy, że rozliczenia podatkowe nie są niczym łatwym i wiele osób na samą myśl się już stresuje. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów stworzyliśmy biuro podatkowe Krasnystaw, które zatrudnia najlepszych księgowych. Do naszego biura do Krasnegostawu każdego dnia zagląda bardzo dużo osób, które chcą dowiedzieć się jak wygląda takie rozliczenia. Dla takich osób mamy przewidziane darmowe konsultacje. Wybierając nasze biuro podatkowe będziecie bardzo zadowoleni z poziomu usług. Dla ans klient jest priorytetem i dlatego zrobimy wszystko żeby dostał dokładnie to, na czym mu zależy, czyli na dużej kwocie ze zwrotu podatku za pracę za granicą.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty