Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Łask

Dla wielu osób bardzo skomplikowane jest wypełnianie dokumentów o zwrocie podatku za pracę w Norwegii. Wiemy, że takie osoby często nie robią tego tracąc tak naprawdę pieniądze. Chcemy takim osobom pomagać, dlatego w Łasku otworzyliśmy swoje biuro podatkowe. Dzisiaj zwrot podatku Norwegia jest o wiele łatwiejszy, bo wypełnianiem rubryk zajmujemy się my. Nasi klienci są przy tym sprawdzają czy wszystko się zgadza i podpisują się na końcu. Łatwiej już nie będzie, a zatem jeśli jesteście na terenie Łaska to zapraszamy do nas. Bardzo szybko przygotujemy dokumenty i wnioski. Wypełnimy je w kilkanaście minut i wyślemy do urzędu. Zwrot podatku Łask Norwegia jest w zasięgu ręki i tylko od Was będzie zależało, kiedy nas odwiedzicie. Nasze biuro i nasi księgowi czekają już teraz. Ich doświadczenie jest na tyle dużo, że mogą zajmować się nawet bardzo skomplikowanymi sprawami. Zapraszamy wszystkie osoby, które pracowały w Norwegii i innych krajach, a chcą zwrotu podatku do nas. Jesteśmy najlepsi w tej dziedzinie.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty