Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Lębork

Rozliczenia podatkowe, jakie prowadzi nasza firma są wykonywane od ręki. Wystarczy przyjechać do Lęborka, a tam mieści się nasze biuro podatkowe. W biurze pracują osoby, które zajmują się rozliczeniami z podatków nadpłaconych poza granicami kraju. Może to być Norwegia, ale mogą to też być kraje UE. Nasi księgowi mają na tyle dużą wiedzę, że nie ma dla nich różnicy gdzie pracował klient. Zajmują się wszystkimi sprawami. Zwrot podatku Lębork przeprowadzamy zgodnie z prawem podatkowym, co oznacza, że żadne urzędnik nie będzie miał zastrzeżeń do wysłanych dokumentów. Ma to duże znaczenie, bo im więcej jest poprawek tym dłużej trwa zwrot podatku. Nasze biuro w Lęborku każdego dnia przyjmuje wiele osób, które mają dokładnie taki sam problem, a mianowicie nie wiedzą, w jaki sposób rozliczyć podatek z Norwegii i innych krajów. Wystarczy nam klika minut żeby zrobić rozliczenie ze zwrotu podatku. Klient będzie wtedy wiedział ile pieniędzy mu się należy, a jeśli to akceptuje to dokumenty będą wysłane do stosownego urzędu skarbowego.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty