Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Luboń

Mieszkacie w Luboniu? Pracujecie w Norwegii albo w innym kraju? Mamy dla Was bardzo dobrą ofertę. Możecie skorzystać z naszego biura podatkowego. Zatrudniamy specjalistów z zakresu prawa podatkowego, jakie ma Norwegia oraz inne kraje europejskie. Dla naszych klientów z Lubonia oznacza to, że mogą liczyć na profesjonalne podejście do tematu zwrotu podatku. Mamy przygotowane wszystkie potrzebne dokumenty, które ułatwiają klientowi odzyskanie nadpłaconego podatku. W kilka minut można te dokumenty wypełnić i przesłać do stosownego urzędu. Dokumenty wypełniają nasi księgowi, którzy nie popełniają żadnych błędów, a zatem zachęcamy do wybrania się do naszego biura podatkowego Luboń. Na początek proponujemy konsultacje z naszymi specjalistami. Konsultacje są oczywiście darmowe. Podczas takiej rozmowy można będzie się dowiedzieć, jakie dokumenty są potrzebne, ile czasu trwa cała procedura zwrotu podatku. Jeśli nasz klient ma jakiekolwiek pytania to nie musi się wstydzić tylko może pytać o to, co chce. My na wszystkie zadanie pytania odpowiadamy.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty