Pracowałeś w Norwegii ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Podatki Meritum

Zwrot podatku z Norwegii - Namysłów

Z wypełnieniem deklaracji podatkowych jest różnie. Niektórzy robią to sami, a inni się tego boją. Jeszcze gorzej jest, jeśli chodzi o deklaracje związane z pracą za granicą. Wtedy stres jest jeszcze większy, a przecież my prowadzimy nasze biuro podatkowe w Namysłowie i jesteśmy w stanie Wam pomóc. Nie męczcie się, bo nasza oferta jest najkorzystniejsza i szybko będziecie wiedzieć ile konkretnie otrzymacie ze zwrotu podatku. Krajem, w którym pracowaliście je Norwegia? Nie ma problemu my znamy norweskie prawo podatkowe i wiemy jak zrobić w profesjonalny sposób wszystkie wyliczenia. Zapraszamy do Namysłowa do naszego biura podatkowego. Nasi księgowi już czekają z dokumentami, które wystarczy w kilka minut wypełnić i wysłać. Łatwiej się już nie da, dlatego odwiedzajcie Namysłów i wybierajcie właśnie nasze biuro podatkowe. Od bardzo dawna zajmujemy się takimi usługami. Robimy to bardzo dobrze, mamy stu procentowa skuteczność i nie popełniamy żadnych błędów. Już teraz nas odwiedźcie i sami to sprawdźcie.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty